Superonline Kampanya Mağdur Etti.

Şemsettin Ö. |

Tam 1,5 ay önce superonline'ın D-Smart kampanyasına üye oldum. Kampanya 1 yıllık ücretsiz D-Smart karşılığında 2 yıllık Superonline kontratı gerektiriyordu. 1,5 aydır hala bir şifre bekledikleri için benim D-Smart'ımı takmadılar. Benim alma amacım, İspanya ligini izlemek, hazırlık maçlarını izlemek ve şampiyonlar ligi maçlarını izlemekti.

En az 10 kez çağrı merkezini aradım bana cevap veremediler, şifre bekliyoruz diyorlar. Diyorum ki madem o şekilde kampanyamı iptal edin, Superonline'ımı da iptal edin ben gideyim Türk Telekom fiber internet ve D-Smart'a ayrı ayrı başvurayım, hayır, iptal için kontrattan cayma bedeli ödemem gerekiyormuş, 2 firmanın anlaşmazlığı yüzünden arada mağdur kaldım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şemsettin Ö.
  30 Aralık
  14:51

  Şimdi de, D-Smart veremiyoruz diye aradılar, beni Turkcell TV ye geçirmeyi teklif ettiler, Turkcell tvde 105 tane kanal varmış, ben zaten Digiturk üyesiyim ve birebir aynı 105 kanalı izleyebiliyorum. Ama birde Turkcell TV den izlemem için beni ikna etmeye çalışıyorlar. Ha birde üzerine fiyat farkı olarak 6 TL istiyorlar.
  D-Smart kampanyamız bittiği için artık şifre gelmiyor dediler, ve gelmeyecekmiş. Ama neden bana sattılar o halde, taahütlerinden cayıyorlar kısacası.
  Başka seçenek bırakmadılar, bende kabul edeceğim sanırım elim mahkum, benden kaç aydır para kesiyorlar ve taahhütlerinden caydılar. Böylesi firmalarda da böyle şeyler olabiliyormuş demek ki.

 • Şemsettin Ö.
  29 Aralık
  10:54

  Beni şimdi tekrar aradılar, dalga geçer gibi, hala şifre problemi devam ediyor bilgisi verdiler, hala şifre bekleyeceksiniz dediler.
  Benden kontrat taahütü aldılar, internetimin hızlanmasına veya limit artışına hiç ihtiyacım olmamasına rağmen faturama fiyat farkını yansıttılar, benden 5 aydır yüksek fiyatı alıyorlar,

 • Şemsettin Ö.
  26 Aralık
  10:58

  Bakınız şikayetimi 9 eylülde yapmışım ama sorun halen aynı durumda duruyor.
  D-smart bağlanmadı.

 • Şemsettin Ö.
  26 Aralık
  10:57

  Benim sorunumu çözmediler, isterseniz iptal edebiliriz dediler. beni yeni bir kampanyaya geçirdiler. Hala d-smart bağlanmadı.

 • 09 Eylül
  22:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE