Superonline Kampanya Haksızlığı!

Uhud T. |

3 ay önce başıma dert ettiğim Superonline şirketi, farklı bir kampanya ile beni internetimi değiştirmeye ikna edip hiç alakası olmayan başka bir kampanya satmıştır. Yaptığım 30 telefon görüşmesi ve harcadığım onca emeğe rağmen sonuç alamadım. Her defasında sorunu düzelttik dediler ve sonuç değişmedi. Kendi hatasını bile düzeltemeyen bir şirketle uğraşmak zorundayım. Ses kayıtlarımı kullanarak nereye başvuruluyorsa başvuracağım. Maddi ve manevi haklarımı mahkemede arayacağım. Superonline şirketine geçmek isteyenlere duyurulur.

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  16:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.10.2016 14:53’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 21 Eylül
  09:16

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE