13 Ekim 2016

Superonline Kampanya Değişikliğinde Asılsız Beyan!

Mevcut kullanmış olduğum kampanyamı fiber internetle birlikte Apple TV kampanyasına geçmek istiyorum. Fakat firmanın müşteri temsilcileri farklı bilgilere sahip olup yardımcı olmak yerine geçiştiriyorlar. 1 saat telefonda beklettikten sonra bu kampanyaya geçemeyeceğimi şu şekilde belirtti:
- Kampanya mevcut müşteriler için artık geçerli değil, web sitesi ve mobil uygulamada 1 Aralık olarak gözükmekte
- Kampanyaya taahhüdüm olduğu için geçemeyeceğimi belirtti, web sitesi ve mobil uygulamada mevcut müşteri ibaresi vardır. Öncelikle paket değişikliğim için taahhüdüm bozulmayacak ve ek ücret ödemeyeceğim belirtildi.
2. belirttiğim açıklamaya istinaden daha önce benim gibi 7 ay taahhüdü kalmış olan başka bir kullanıcınız bu değişikliği yapmış. Firma kampanya şartlarında yalan beyanda bulunmakta eğer temsilci doğru söylüyorsa.

Aysegul 179 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi14 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış olup, müşterimiz ile 14.10.2016 tarihinde görüşülerek Turkcell Superonline Hediye Apple Tv Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00'yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi13 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön