Superonline Kalitesiz ve İlgisiz Hizmet!

Osman Can M. |

Superonline tarafından yürütülen altyapı çalışmaları sonucunda internetim kesildi. İnternetim 21/10/2014 'de kesildi, 31/10/2014 'de onarıldı. Her gün aramama rağmen (geldik bulamadık, aradık ulaşamadık gibi bahanelerle oyalandım) internetim 11.günün sonunda onarıldı. Müşteri hizmetlerini verilmeyen 11 günlük internetin faturamdan düşülmesini talep etmek için aradım. Aynı ilgisiz ve kalitesiz hizmet devam etti.

Fatura düşümünün gerçekleştiği söylenmesine rağmen 4/11/2014 tarihinde her ay ödediğim indirimsiz fatura miktarıyla karşılaştım. o günden itibaren yine her gün aramama rağmen çeşitli bahanelerle oyalandım. Gelen faturanın iptalini ve İndirimli faturanın tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Can M.
  16 Kasım
  19:16

  Size başvurduktan sonra dahi şikayetim ile ilgili firma tarafından hiçbir geri dönüş alamadım. Kimse aramadı, indirimli fatura da tarafıma yollanmadı.

 • 14 Kasım
  12:11

  "Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"