14 Kasım 2014

Superonline Kalitesiz ve İlgisiz Hizmet!

Superonline tarafından yürütülen altyapı çalışmaları sonucunda internetim kesildi. İnternetim 21/10/2014 'de kesildi, 31/10/2014 'de onarıldı. Her gün aramama rağmen (geldik bulamadık, aradık ulaşamadık gibi bahanelerle oyalandım) internetim 11.günün sonunda onarıldı. Müşteri hizmetlerini verilmeyen 11 günlük internetin faturamdan düşülmesini talep etmek için aradım. Aynı ilgisiz ve kalitesiz hizmet devam etti.

Fatura düşümünün gerçekleştiği söylenmesine rağmen 4/11/2014 tarihinde her ay ödediğim indirimsiz fatura miktarıyla karşılaştım. o günden itibaren yine her gün aramama rağmen çeşitli bahanelerle oyalandım. Gelen faturanın iptalini ve İndirimli faturanın tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Osman 936 Okunma

Cevaplar

  • Osman 16 Kasım 2014

    Size başvurduktan sonra dahi şikayetim ile ilgili firma tarafından hiçbir geri dönüş alamadım. Kimse aramadı, indirimli fatura da tarafıma yollanmadı.

  • Superonline Temsilcisi14 Kasım 2014

    "Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön