31 Ekim 2016

Superonline Kalitesiz Hizmet ve Servis Anlayışı.

17.12.2015 tarihinde başlatmış olduğum 3'lü Fırsat Kampanyası dahilinde aldığım hizmetten memnun değilim. Kurulum öncesinde paket içeriğindeki Turkcell TV +'ın sürekli gelişecek olan bir platform olduğunu ve hızlanıp içerik olarak genişleyeceğini söylemişlerdi. Kullanım sürecim boyunca yaklaşık 10 ay, Turkcell TV +'nın hem görüntü kalitesinden hem de işlevselliğinden dolayı birçok kez şikayette bulundum. Düzeltileceği söylenildi ama hiçbir düzenleme yapılmadı. Kampanya ile verilen Huawei modem de sürekli sorun çıkarmaktadır. Wi-fi bağlantı kopmaları ve bağlantıda gecikmeler yaşanmaktadır. Özellikle TV + ile wi-fi aynı anda kullanıldığında Wi-Fi bağlantısında hız çok düşük ve sürekli kopmalar yaşanmaktadır. En son yapılan gelişmeler ile TV8 ve TV8.5 yayınlarının yapılmayacağı tarafımıza duyurulmadan işleme alınmıştır. Genel anlamda sunulan hizmetin ve servisin kalitesizliğinden şikayetçiyim.

Can 542 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön