Superonline Kalitesiz Hizmet!

M.uğur P. |

21. yüz yılın ortasında Türk Telekom binasının dibindeki bir iş yerinin internet problemini 5 gündür çözemeyen Turkcell Superonline 'ı ayakta alkışlıyorum. Sözleşmemin bitti dakika iptal ettireceğim ve çevrem dahil bir daha internet konusu geçen her durumda Superonline'ın ne kadar başarısız ve kalitesiz bir servis olduğunu anlatacağım, size ödediğim aylık hizmet tutarlarını helal etmiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • M.uğur P.
  18 Nisan
  23:12

  Problem haala devam etmektedir bir çözüm bulabilmiş değiller, bir arızaya 2 haftadır çözüm bulamayan firma ışık hızında internet hizmeti verme taahhüdü hiç inandırıcı değil, bakalım internet kesintimiz daha kaç hafta sürecek!

 • M.uğur P.
  15 Nisan
  12:30

  Turkcell Superonline firması yaklaşık 2 haftadır internet hizmeti verememesine rağmen ve teknik sorunu çözememesine rağmen talep ettiğim iptal işlemi için bana cayma bedeli ödetmek istiyor, hem internet hizmeti veremiyor beni oyalıyor hem de madem hizmeti veremiyorsunuz sözleşmemi iptal edin dediğimde 300 TL\'ye yakın bir cayma bedeli istiyor bu haksızlıktır, Superonline firmasını kesinlikle tavsiye etmiyorum, internet hizmeti almak istiyorsanız mutlaka başka sağlayıcıları düşünün, biz 2 haftaya yakın süredir mağduruz, başkaları mağdur olmasın.

 • 10 Nisan
  14:15

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE