Superonline Kaç Haftadır İnternet Bağlantısında Sorun Var!

Evren K. |

1-2 haftadır internet sürekli olarak kesilmekte. Yükleme hızı çok çok yavaş. Hatta öyle ki hız testi bile yapamıyorum. Müşteri temsilcisini aradım internet ya çok yavaş ya da sürekli koptuğundan bağlanamadığımı belirttim. Ne yazık ki sorun çözülemedi veya kısa süreli çözüldü tekrar bozuldu.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  17:30

  Sizi 29.09.2015 17:30 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar.com sitesi üzerindeki bilgilerinizden müşteri bilgilerinize ulaşamadık, bilgilerinizi biliyorsanız müşteri numaranızı yoksa sisteme kayıtlı irtibat numaranızı iletebilir misiniz?

  Şikayetinizi bildirmek için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Eylül
  09:27

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE