31 Ekim 2016

Superonline İzmirin Merkezinde 5 Gündür Sağlanamayan İnternet Bağlantısı.

Reklamlarında dağ başında ışık hızında bağlantı sağladığını iddia eden Turkcell Superonline, İzmir'in merkezinde 5 gündür internet arızasını gideremedi. Her telefon ettiğimde arıza kaydı almaktan başka hiçbir şey yapmayan bir Superonline düşünün. Arızaya yönelik hiçbir şey yapmadığı gibi, müşteri temsilcileri bilgi vermekten bile aciz. Yaptıkları tek şey arıza kaydı oluşturmak.

Müşteri temsilcilerinden başka yetkililere ulaşmak da imkansız. Kendileri çok meşgul. Dağ başında ışık hızında internet sağlamak kolay değil çünkü! Aylık 100 TL fatura ödememize rağmen Turkcell Superonline 5 günde internet bağlantısını sağlayamadıysa, Superoffline olarak adının değiştirilmesinin uygun olacağını düşünüyorum.

Zeynel 51 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön