09 Nisan 2013

Superonline İzinsiz Üyelik Başlangıcı!

Yaklaşık bir ay kadar önce süperonline fiber internet abonesi oldum, abone olurken telefon hattı kullanmak istemediğimizi özellikle belirtmiş olmama rağmen, bana hiçbir bilgi verilmeden ayrıca adıma telefon numarası tahsis edilmiş ve faturama ilave olarak 4,99 TL numara tahsis ücreti yansıtılmış.

Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme sonucunda bundan sonraki aylar için bu hizmeti iptal edebileceklerini ama mevcut faturama yansıtılmış olan ücreti iade edemeyeceklerini bildirdiler.

Bu hizmeti ben istemedim ve ayrıca kullanmadım da. Bunu defalarca belirttiğim halde konunun kurulumu yapan yetkili servisle alakalı olduğunu belirtiyorlar. Yani parayı tahsil eden Süperonline ama konuyla ilgilenmiyorlar.

Mustafa 41 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 11 Nisan 2013

    Superonline Müşteri hizmetlerinden arandım ve faturamda gerekli düzeltmenin yapıldığını bildirdiler.Teşekkür ederim.

  • Superonline Temsilcisi10 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön