Superonline İstediğim Kampanya Aylardır Uygulanamıyor.

Harun S. |

Superonline ve Turkcell'den Dört Dörtlük kampanya diye çıkardıkları paketten yararlanmak istedim. Söylediklerine göre vergiler ile birlikte 84 TL fatura gelmesi gerekmekte ancak telefona 80 TL fatura geliyor internete de 40 TL ekstra fatura geliyor. Bununla ilgili defalarca görüşme yaptım eğer zararım karşılanmazsa iki hattı de iptal ettirmeyi ve farklı operatörlere geçmeyi düşüneceğim.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun S.
  23 Ekim
  15:27

  Ayrıca bir kez arandı ve bir daha arayacağız dendi gündüz saat 10:00 ile 12:00 arası arayabilirsiniz

 • Harun S.
  23 Ekim
  15:26

  Hala durumu açıklayan bir geri dönüş yapılmadı 4-4 lük kampanyaya dahil ödeme toplamı 84 TL olması gerekirken 98 TL'yeni dönem faturası gelmiştir. Turkcell TV almayı düşünüyordum ancak böyle devam ederse cep telefonumu Türk Telekom'a internet ve TV hizmetini de teledünyadan almaya karar vereceğim

 • 10 Ekim
  20:34

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Harun S.
  09 Ekim
  08:54

  Aradığımda hiçbir krizi yönetemeyecek müşteri temsilcileriniz beni geriyor içinizden sorunu yönetebilecek özelliklerde biri varsa o arasın ve sorunumu çözsün

 • 07 Ekim
  10:35

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE