Superonline İşlemimi Gerçekleştirmiyorlar!

Cihan U. |

Aralık 2012 tarihinden beri fiberden yalın ADSL'e geçişimi halen daha tamamlayamayan, üstüne üstlük iş bilmeyen müşteri temsilcisi çalıştıran ve iletişim merkezlerinde personel barındıran Turkcell Superonline firmasından şikayetçiyim. 51110*** müşteri numaralı abonesiyim. Artık bugünkü yaptıklarından dolayıda İzmit Özdağ İletişim çalışanları da öncekileri ispatlamış oldular. Şirket yetkilileri daha kaç gün beklemem gerekiyor sistemlerinizin, personelinizin çalışmasını?

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan U.
  07 Ağustos
  15:37

  Ben bu firmayı her arayışımda ayrı bir sürprizle mi karşılacağım anlamış değilim, sözde ürün geçişi sağlayacaklardı, birde üstüne kampanya iptal bedeli çıkarmışlar. Artık bu firmayı aramaya korkar oldum, her seferinde başka bir sorun çıkarıyorlar. Ne hizmet alabiliyorum, ne de iptal edebiliyorum, bıktırdınız artık bıktırdınız. Bayram sonrası hem BTK hemde Tüketici Haklarına şikayetimi ileteceğim, artık sizinle uğraşmaktan bıktım.

 • 06 Ağustos
  10:09

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Cihan U.
  05 Ağustos
  13:58

  Bana halen ulasmadiklari gibi hizzmetimde kesik.