Superonline İptal Talebi İşleme Konduğu Andan İtibaren Ücret Talep Ediliyor.

Yalçın Y. |

2 yıldır Digiturk + Superonline ADSL paket kullanıyordum. Bu hafta D-Smart + Superonline fibere geçtim. Bu süre zarfında Superonline'a telefonla iptal talebinde bulundum ve benden 30 TL fatura istediler.

İptal işlemi için ıslak imza ve modem teslimi gerekiyor bu süre zarfında fatura işlemeye devam edecekler dedim. Dedim zaten Superonline a geçtim. Aynı zamanda hafta sonu araya girdiğinden 2 günde fatura 30 TL dan 55 TL' ya çıktı. Bu Superonline' a olan güvenimi ve markaya olan inancımı sorgulamamı sağladı. Superonline' dan Superonline' a geçiyorum mağdur ediliyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  14:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 30.03.2016 14:35’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 28 Mart
  16:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE