23 Eylül 2013

Superonline İptal İşleminde Modemi Teslim Edemiyorum!

1 yıl önce Turkcell - Superonline fiber internet aboneliğimizi taşınma dolayısı ile iptal ettirdim. Teslim etmemiz gereken 150 TL modemi sitelerinde belirtmiş oldukları kurumsal teslim noktalarına 3 kere gitmemize rağmen teslim edemedik.

Telefon ile 15 görüşme sonrasında tümü kayıtlıdır sistemlerinden modem kaydını düşemediklerini , düşüm işlemi gerçekleşince modemi teslim edebileceğimizi söylediler. Bu sırada telefon ile teslim noktası belirttikleri kurumsal çözüm ortakları da modem teslim alamadıklarını belirttiler.

Turkcell'den SMS beklememize rağmen bir yanıt gelmedi ve haciz işlemine başladılar. Hiçbir şekilde ne şikayet maillerimize nede telefonlarımıza yanıt bulamamaktayız.

Serdar 248 Okunma

Cevaplar

  • Serdar25 Eylül 2013

    Elemanlar problem çözümü için yetkili değiller. Üst yöneticilerin problem çözümleri için daha etkin bir yapı kurması şart.Problemler büyüyüp gidecektir. Yazılım alt yapılarının çok güçsüz ve entegresiz olduğunu düşünüyorum. Geliştirilmesi gerekmekte, her arama sonrasında tekrar problemi anlatmak zorunda kalıyorsunuz ve çözüm üretemiyorlar veya üretilecek noktaya yönlendiremiyorlar.

  • Serdar24 Eylül 2013

    İlginç olan bir konuda bu işte ; Devamlı görüşme ve benden istedikleri maillere rağmen probleme dönmeyen yetkililer , Sikayetvar.com web hattından 3 gün içerisinde inceleme mesajı döndüler. Bu şekilde hızlı bir dönüş sağlayabiliyorsanız, neden web sayfalarınız üzerinde bulunan mail destek hattını tutuyorlar.(Müşteri hizmetleri problemi dinleyip çözüm bulmak yerine mail ve web sayfası destek hattına yönlendiriyor.) İnsanları yanıltmak değil mi ? Serdar ATAOĞLU Akkarınca Yazılım Evi Yönetici

  • Superonline Temsilcisi24 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön