Superonline İptal İşlemi Gerçekleşemiyor!

Ezgi C. |

Superonline internetimi 1 yılın sonunda hızı çok düşük olduğu ve hız problemini çözemedikleri için iptal ettirmek istiyorum, ancak iptal işlemi sırasında insanları süründürmeleri tam bir skandal! Önce modemi istediler üstelik ayaklarına kadar götürmemi istediler, o da olmadı hiçbir Superonline bayii almıyor sadece genel merkez alıyor onu da bulmak denk getirmek imkansız. Aras Kargo ile modemi yollayabilirsiniz dediler yolladım, ellerine ulaşıp ulaşmadığını bilmiyoruz üstelik bilgi vermiyorlar ve fatura işlemeye devam ediyor çünkü iptal işlemi gerçekleşmemiş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  09:00

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 29 Şubat
  14:20

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 29.02.2016 14:19'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 26 Şubat
  12:22

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE