Superonline İptal Ettirdiğim İnterneti Tekrar Açtılar!

Huseyin C. |

İptal ettirdiğim interneti tekrar açtılar neymiş faks gönderecek mişim. Kayıt için ayağına gelirler iptal edemezsin ayağıma gel derler. Samsun'da 1 tane yeri var oda Atakum'da.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Huseyin C.
  25 Ekim
  13:52

  Firmadan İnternetimi kapatmasını istiyorum fakat illaki faks gönderin diyor. O zaman bana bunun prosedürünü göndersinler kapatmamalarının sebebini iletsinler. TTNET de kullandım böyle bir şey yaşamadım. Herkese tavsiyem sakın bulaşmayın bu firmaya.

 • 09 Ekim
  15:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 09.10.2015 14:58:10 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Ekim
  10:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE