Superonline İptal Ettiğim Halde Ekstra Ücret İsteği!

Umit Yasar D. |

İptal ettirmek istememe rağmen, dilekçemi faks olarak yollamama ve hatta iptal edildi diye bana geri dönüş yapılmasına rağmen bana fason fatura borcu çıkarttılar. Modemi ger istediler ki ne yaparlarsa yapsınlar zaten modem kötü, gönderim adresi yollayacaklardı, onu yollamadıkları için modemlerini yollayamadım onun parası olarak da 150 TL o fason faturaya ilave etmişler.

Birisi hiç borcunuz yoktur diyor, bir kere daha arıyorum ödenmemiş borçlarınız vardır diyor. Bu işlemlerin artık son bulmasını istiyorum. Ve bundan sonraki hayatta da Superonline olmadan yaşamak istiyorum başka insanlara da asla tavsiye etmiyorum!

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  16:50

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 08 Nisan
  15:47

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 08.04.2016 15:47'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 08 Nisan
  09:03

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE