28 Mayıs 2015

Superonline İptal Etmek İstemiyorlar!

Dün müşteri hizmetlerini iptal ettirmek için aradım bu işlemi telefonda yapamıyoruz dedi neden diye sorduğumda, telefondan olmuyormuş bu iş.
Müşteri kazanmak için telefon da olan bu işlem aksi şekil de olursa yapılmıyormuş demek ki. Böyle bir saçmalık yok iptal ettirmek için neredeyse yalvarıyordum, telefondaki de sürekli hangi hatta geçtiniz, hangi tarifeyi beğenmediniz diyerek olayı uzatıyordu.

Bir de sonun da dedi ki cayma bedeli faturanız arttı 130 TL'den 180 TL'ye çıktı gün aşırı artmaya da devam edecek diye. Bu kadar yetersiz, bu kadar ayıp bir durum, insanları saf yerine koyup sürekli fatura çıkartıyorlar,bu kadar olmaz, pes.

Hasan 136 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 28.05.2015 13:41:53 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön