Superonline İptal Etmek İstemiyorlar!

Hasan Ç. |

Dün müşteri hizmetlerini iptal ettirmek için aradım bu işlemi telefonda yapamıyoruz dedi neden diye sorduğumda, telefondan olmuyormuş bu iş.
Müşteri kazanmak için telefon da olan bu işlem aksi şekil de olursa yapılmıyormuş demek ki. Böyle bir saçmalık yok iptal ettirmek için neredeyse yalvarıyordum, telefondaki de sürekli hangi hatta geçtiniz, hangi tarifeyi beğenmediniz diyerek olayı uzatıyordu.

Bir de sonun da dedi ki cayma bedeli faturanız arttı 130 TL'den 180 TL'ye çıktı gün aşırı artmaya da devam edecek diye. Bu kadar yetersiz, bu kadar ayıp bir durum, insanları saf yerine koyup sürekli fatura çıkartıyorlar,bu kadar olmaz, pes.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  13:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 28.05.2015 13:41:53 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 28 Mayıs
  11:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE