21 Ekim 2016

Superonline İptal Edilmiş İnternetten 2 Yıl Sonra Ücret Talep Ediliyor.

Superonline firmasında 20 gün hizmet alamadan 1 aylık faturayı ödemiş olmamın şikayetini bile yapmamışken hala bu firmadan kurtulamıyorum. 26 Mayıs 2011'de üye olduğum Superonline ilk şikayetim hala durmaktadır Şikayetvar da ve benden sene 2016 olmuş ve ekte görüntüsünü çektiğim faturayı ödemem isteniyor. Sıkıntı ödemek değil bu neyin faturası ben kapamışım interneti başka sağlayıcıya geçmişim.Kapanma bedeli ve son faturamı ödemişim ve sormuşum başka borç çıkacak mı? Hayır denmiş bu neyin faturasıdır. 2015'de ben sizden hizmet bile almıyordum. Sizden ömrüm boyuncada hizmet almayacağım. Bulunduğum bölgede tek siz hizmet verseniz oturduğum bölgeyi değiştirir gene sizden almam o hizmeti. Bana bu faturayı açıklayın.

Rüştü 41 Okunma

Cevaplar

 • Rüştü 08 Kasım 2016

  Çözüm üretemeyen güzide ülkemin güzel firmaları Turkcell Superonline ve Turkcell hayatım boyunca bitmiştir. Sizden ömrüm boyunca bir daha hizmet almayacağımı bildirir başarısızlığınızın devamını dilerim. Şikayetvar sitesine de en azından sizin ne olduğunuzu gösterdiği için teşekkürü borç bilirim.

 • Rüştü 24 Ekim 2016

  Telefon görüntüsü mü koyayım? Bu mudur yani bu kadar mı düşeceksiniz? Sabit bir yerdeyim ve telefonum full çekiyor Bugün dışarı bile çıkmadım. Teşekkürler aramayıp aradığınız ama ulaşamadığınızı söylediğiniz için 24 saat arayabilirsiniz sıkıntı yok.

 • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Rüştü 21 Ekim 2016

  Şikayet ile ilgili olarak Superonline dönüş sağlamıştır iptal sürecim sonrasında kalan ücretin 1.20 TL olduğunu Bugüne kadar faiz işleyerek 15 kusur lira olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Şu an dönem sonunda ki borcum yok değil mi? Sorumun kendileri tarafından verilen cevabı olan hayır yok diyen temsilcilerini ses kayıtlarından aramaktalar. Ücretinde değilim yapılan terbiyesizliktir. Gerekirse basılı fatura geldiğinde itiraz ve Tüketici Mahkemesine gideceğim. Ayrıca sitenizde sözleşmeniz 2 sayfası yer almakta sözleşmemin de bana gönderilmesini talep ediyorum.

 • Superonline Temsilcisi21 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön