Erman D. Teşekkür Mesajı

Konu ile ilgili hizla dönüş yapıldı. Hata duzeltildi. teşekkürler

Superonline İptal Edilen Üyeliğe Telefonda Taahhüt Edilenden Fazla Fatura Çıkarıldı.

Erman D. |

Üyeliğimi başka bir adrese taşınmam ve yeni adresimde hizmet verilemeyeceğinden dolayı iptal etmek istedim ve tüm evrakları 03/05/2016 tarihinde gönderdim. Aynı gün dönüş yapılarak yeni adresin adres beyan belgesini hizmet Superonline net adresine mail olarak göndermem gerektiği söylendi. Nüfus müdürlüğünden alınan adres beyan belgesini aynı gün okundu bilgisi talep ettiğim mail ile gönderdim ve mailimin aynı gün okundu bilgisi de geldi. Birkaç gün sonra aradığımda mailin gelmediği tekrar göndermem gerektiği söylendi aynı şekilde yine gönderdim ve 03/05/'ten sonraki faturalandırmayı kabul etmeyeceğimi ilettim. Tabii ki yansıtılmayacak dediler. Bugün fatura geldi 18/05/2016'ya kadar fatura çıkarılmış. Telefonda konuşulanlar tamamen havada kalıyor. Maili göndermem ve mailin okunmasına yani tüm sorumluluğumu yerine getirmeme rağmen 15 günlük fazla fatura ödeyeceğim teşekkürler Superonline!

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  21:07

  Turkcell Superonline ailesi olarak iletmiş olduğunuz memnuniyet için teşekkür ederiz.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Erman D.
  10 Haziran
  21:00

  Konu ile ilgili hizla dönüş yapıldı. Hata duzeltildi. teşekkürler

 • 08 Haziran
  18:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.06.2016 18:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Haziran
  14:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE