Superonline İptal Durumunda Cezai İşlem Uygulanmayacağı Vaadi Verildi.

Yılmaz G. |

Superonline internet ile bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım, tüm koşulları sordum 24 aylık süre içerisinde iptal edince ek ücret ödeyip ödemeyeceğimi özellikle sordum hiçbir ücret ödemeyeceğimi sadece modemi geri alacaklarını söylediler ve bende kurulum için onay verdim daha sonra internette bir cezai işlem olacağını okudum ve kendilerine web sitelerinden durumla ilgili şikayetimi iletip telefon konuşmamızı dinlemelerini söyledim.

Bana dönüş yaptılar ve bayi öyle bir şey olmadığını söylüyor dediler bende kaydı benim dinlemem mümkün mü dedim, bunu da imkansız olduğunu söylediler. Bana hizmeti satmak için yalan söylediklerinden Superonline 'dan şikayetçiyim ve hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  11:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.11.2015 11:10 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Kasım
  09:38

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE