Superonline İptal Dilekçesi Hakkında!

Cengizhan B. |

Mevcut kullanmakta olduğum Superonline internet hizmetimin yüksek gelen fatura ve hizmetten memnun olmamadan dolayı 18.11.2014 tarihinde ekleriyle beraber iptal dilekçemi taraflarına faks'lamış bulunmaktayım ve faks gönderdiğime dair belge bulunmaktadır.

Ertesi gün beni arayıp gerekli işlemlerin başlatılmış olduğunu belirttiler. Hatta bu konuda talep aldıklarına dair mail göndermişlerdir.

Buna rağmen 22.11.2014 tarihinde müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede abonelik iptali talep etmediğimi işlem yapılmayacağını belirttiler. Bu durum beni maddi manevi olumsuzluklara neden olmaktadır. Bununla ilgili en kısa zamanda gerekli hukuksal işlem başlatılacaktır.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengizhan B.
  24 Kasım
  15:29

  kesinlikle bir daha bu firmayı tercih etmicem ve en yakın tarihte hukuksal işlem başlatıcam aboneliğimi iptal etmemek ve haksız kazanç sağlamak için her türlü çabayı gösteriyor

 • Cengizhan B.
  24 Kasım
  15:28

  kesinlik bu firmayı tercih etmeyin dalga geçercesine bir hizmet anlayışları var

 • 22 Kasım
  14:23

  "Müşterimizin iptal talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"