Superonline İnternetten Yanlış Bilgi Veriyor.

Yavuz S. |

Ev arama sürecinde baktığım yerlerde fiber internet alt yapısının olmasına özellikle dikkat ettim. Bu doğrultuda Superonline web sayfasında "FİBER nerede" kısmından kontroller yaparak fiber internetin var olduğu söylenen bir daire kiraladım. Sonrasında nakil başvurusu ile ilgili yetkili birimi aradığımda bana bu binada fıber internet olmadığı ve daha pahalı ve daha yavaş
olan ADSL hizmeti alabileceğim bildirildi. Bir internet şirketinin internet sitesine güvenilememesi büyük bir ironi. Superonline yaptığım şikayet üzerine herhangi bir çözüm sunmadan şikayetimi sonlandırdı.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Kasım
  14:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.11.2015 10:46 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Yavuz S.
  07 Kasım
  13:04

  Superonline web sayfasından yaptığım şikayet başvurusu 10 iş gününü geçmesine rağmen, defalarca telefonla arayıp sormama rağmen "size geri döneceğiz" denilip cevaplanmıyor.

 • 20 Ekim
  15:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE