Superonline İnternette Sürekli Kesilmeler Oluyor!

Mustafa S. |

3 kez aradık 1 defa arıza kaydı oluşturamadık her zaman sistemlerinde bir sıkıntı var ama para alırken hiç sıkıntı olmuyor. Hattım sürekli kesiliyor. Hız düşük geliyor. Ne zaman aradıysak bir çözüm sağlayamadık. Bir de onların modemini kullanmadığımız için bize yardımcı olamıyorlarmış.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  24 Ekim
  13:59

  Sadece aramak için aradılar. bir sonuç alamadık internet sürekli kopuyor taahhüt olduğu için başka bir firmaya da gecemiyorum sorunu çözmüyorunuz ceza almayın başka firmaya geçim diyorum onu da kabul etmiyorlar. Teknik servis gönderin diyorum göndermiyorlar ama para hesaba yatmayınca alev alıyorlar yaklaşık 1 aydır sorun yaşıyorum bu ayki faturayı ve sorunu çozene kadarki tutarın tahsil edilmemesini talep ediyorum...

 • 20 Ekim
  11:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.10.2016 11:30’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 19 Ekim
  09:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE