15 Ekim 2016

Superonline İnternetin Yavaşlığı...

İnternetimizin bağlanması için uzunca bir süre beklemek durumunda kaldık ha geldi ha gelecek derken sabrın sonu selamettir diye kendimi teselli edip bekledik ne de olsa yükleniyor ikonunu görmeyeceğimiz vaadi verilmişti. İnternet fiber değil maalesef ama 16 megabite kadar hizmet alabileceğim söylendi. Şu an internet hızımı ölçmek için girdiğim siteler hala yükleniyor. Şikayeti yazdığım internet sitesine girmekte bir o kadar sürdü. Geçtim 16 megabiti 4 e 5 e razıyım ev arkadaşlarıma Superonline kullanmak için ben ısrarcı oldum şu an mahcup oluyorum. Bu sorunun halledilmesini istiyorum.

Furkan 36 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi03 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 03.11.2016 13:47’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Furkan02 Kasım 2016

  İnternetimiz 13.10.2016 tarihinde aktif edilmesine rağmen bugüne dek (01.11.2016) hala devam etmekte olan hız sorunumuz vardı bir türlü çözüme kavuşamadık evimize elektrikçi çağırmamız söylendi iki kere olmak üzere ücretlerini ödeyerek elektrikçi çağrıldı gelen insanlarda bir arza bulamadı anlayacağınız paralar boşuna gitti. Bugün Türk Telekom ekiplerince aranılıp internet alt yapımızın 8 megabiti desteklediğini eğer daha yüksek hız içeren paket kullanıyorsak sorunun o sebepten kaynaklandığını söylediler. İnternet başvurusu yapılırken internet hızımızın 16 megabit desteklediğini söyleyip bana bu paketi aldırtan Turkcell ekiplerinden sorunun çözülmesi ve en azından bir özür dilenmesi adına müşteri hizmetlerini aradığımda bana 260 lira cayma bedeli ödemeden 8 megabite geçemeyeceğimi söylediler. 16 megabit destekliyor diyip beni kandıran Superonline beni mağdur ve rezil etmiştir.

 • Furkan21 Ekim 2016

  Özür dilerim rezalet diye başlamak durumunda kaldım ancak mağduriyetimi anlayabilirseniz hak verirsiniz. Onlarca bayi görüşmesi, onlarca müşteri hizmetleri görüşmeleri hiç biri sonuç vermeyince insanın sinirlerine hakim olması zor oluyor. 16 megabit internet hızımız ilk günden beri 1 megabiti zorlayarak görüyor. Turkcell Telekom a yönlendiriyor sonuç alınmıyor bana elektrikçi çağırın diyorlar cebimde ki tüm parayı elektirikçiye verdikten sonra sorun olmadığını öğreniyorum. Bakın güzel insanlar ben öğrenciyim geçimimi İnternetten sağlıyorum sizi aramaktan biten dakikalarımı param olmadığı için yenileyemiyorum. Size ancak buradan ulaşabiliyorum. Arayıp beni 2 dakika kaydınızı oluşturdum arkadaşlar ilgilenecek ıvır zıvırlarıyla oyalamayın. Benim sorunumu çözün daha sonra çözdük diye arayın ben hayatımı idame ettiremiyorum. Bekleyecek 1 saatim yok yaptığınız şeylere bakın. Hayal kırıklığı.

 • Furkan15 Ekim 2016

  Arayan eden olmadı henüz hala sizden bir geri dönüş bekliyorum teşekkürler

 • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön