Superonline İnternetin İptali ve Modem İadesi!

Edip Şamil E. |

Superonline internet kullanmaya başladım,51845*** numaralı abonesiyim.3-4 aydır interneti kullanmıyorum.Modem taahhüt sürem olan 24 ay dolduğu için cezasız olarak iade edebiliyorum.İade etmek için 2 defa Şirinevler Şengüller Turkcell bayisine götürmüş olmama rağmen "sistemimizde sorun var alamıyoruz "dediler. Sonra ise Superonline müşteri hizmetlerinden aradılar ancak çözüm bulmadılar

Talebim ;Ben 2 defa götürüp modemi iade etmeye çalışmama rağmen alamıyorsanız bu kurum olarak sizin sorununuz.Kargo ile göndermeyi önerdim kabul etmediler.İptal formu imzam gerekiyormuş.Sonuç olarak iptal etmeyip ve hala fatura tahakkuk ettiriyorlar,sanırım maliyetli olsa da mahkemeye intikal edecek.Ama götürmeyeceğim.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Edip Şamil E.
  22 Mayıs
  17:30

  yeni gelişme...
  22.05.2013 tarihinde saat 17.03 te ,modemi iade etmediğim için bedelini,faturaya yansıtıp alacaklarmış.Sonuna kadar mücadele,siz adam gibi çalışıncaya kadar!...

 • Edip Şamil E.
  06 Nisan
  22:09

  adres gönderdiler ,ödemeli gönder dediler,gönderdim almamışlar,kargo geri getirdi ve üstelik kargo ücreti ödedim.her tarafta satmak için abonelikler varken neden az sayıda iade noktaları var?
  mahkemede görüşeceğiz...

 • Edip Şamil E.
  15 Mart
  13:28

  Henüz sonuç yok,bit süre daha bekleyeceğim...

 • 13 Mart
  14:22

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE