Superonline İnternetimiz Yavaş Ve Evin Diğer Odalarında Çekmiyor.

Beyza A. |

Daha önce defalarca müşteri hizmetlerini aradık. İnternetimiz çok yavaş ve diğer odalardan çekmiyor diye şikayette bulunduk. İnternetinizi güncelliyoruz, sorun altyapıdan kaynaklanıyor, başka bir operatörün altyapısını kullanıyorsunuz bizden kaynaklanmıyor denildi ve hiçbir aksiyon alınmadı. Bizim iletişime geçmemiz bekleniyor sanırım. Başka operatörlerle muhatap olacaksak neden Superonline kullanıyoruz?

Müşteri hizmetlerini son aradığımda ise; müşteri temsilciyle görüşmek istememe rağmen telesekreter tarafından yoğunluk nedeniyle bayilere ve online işlemlere yönlendirildim. 1 yıldır Superonline kullanıyoruz. Bir türlü rahat rahat internet kullanamadık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beyza A.
  15 Ekim
  20:47

  Teşeekkür ederim müşteri hizmetlerince dönüş yapıldı.

 • 15 Ekim
  11:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.10.2016 11:41’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 14 Ekim
  10:02

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE