19 Eylül 2013

Superonline İnternetimin Nakil İşlemini Gerçekleştiremiyor!

09.09.2013 tarihinde internet paketimi başka bir adrese taşımak için talepte bulundum. Şu ana kadar hala internetin adres değişikliği gerçekleştirilmedi. Hafta sonları da dahil olmak üzere her gün arıyorum ama nedense bir türlü adres değişikliği sağlanmıyor.

Üstüne biz sizi onay almak için aradık, siz böyle bir talepte bulunmadığınızı söylediniz diye yalan beyanda bulunuyorlar. Bu konunun gün içerisinde çözülmesini istiyorum. Aksi takdirde hukuki yollara başvuru yaparak mağduriyetimi bildirip, internet paketimi iptal ettireceğim ve fesih bedelini ödemeyeceğim.

Ben elimden geleni yapıyorum Superonline çalışanlarının basiretsizliğinin mağduru ben olamam, Superonline parayı onlardan alsınlar!

Çağdaş 62 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş24 Eylül 2013

    En son perşembe günü (19/09) tekrardan internet paketinde adres değişikliğinin gerçekleşmesi için talepte bulundum (Ondan önce ayın 9 unda 10 unda ve 13 ünde taleplerim olmuştu hep aynı konuyla ilgili.) bugün 24/09 Salı, ancak hala geri dönüş yok. Superonline ın bu kadar basiretsiz ve müşterisine önem vermeyen bir firma olabileceğini hayal bile edemezdim. Büyük hayal kırıklığı kimseye tavsiye etmiyorum.

  • Çağdaş20 Eylül 2013

    Beni arayarak herhangi bir geri dönüş sağlanmadı. Ben tekrar aradım nakil talebinde bulundum. Superonline ın müşteri hizmetleri anlayışını gayet iyi öğrenmiş oldum bu süreç içerisinde. 2-3 arkadaş "bizzat ilgilenip sizi bilgilendireceğim" dedi, hiç birinden ses çıkmadı. Bana hala yıl başında internet paketiyle beraber aldığım T11 telefonunun aktivasyonunu soruyorlar. Bu da superonline ın iş takibinin bir göstergesidir!

  • Superonline Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 19.09.2013 18:47:31 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön