Levent D. Teşekkür Mesajı

Cigdem hanım sorunu 1 günde çözdü. çok teşekkürler

Superonline İnternetimi Bir Türlü Nakil Edemediler.

Levent D. |

İstanbul'dan tayinim Şırnak Cizre'ye çıktı. 2 haftadır nakil yaptırdım ama eve hala internet gelmedi. Eski modem fiber olduğu için onu değiştirmek zorunda kaldım. Modemi gelip taktı Superonline ama internet yok arıza kaydı bıraktım deyip gitti. Gidiş o gidiş. Her gün arıyorum Superonline müşteri hizmetlerini. Her gün başka bir cevap. Türk Telekom arızası varmış falan filan. Ne olacak bunun sonu. Çözemeyeceklerine emin olmaya başladım. Bu kadar olmaz. Ama şuna da eminim. Birkaç güne faturamı gönderirler. En iyi yaptıkları iş. Kullandıramadıkları internetin parasını isterler benden. Mahkemeye kadar gideriz artık.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  18:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile07.09.2016 18:28’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Levent D.
  07 Eylül
  17:02

  Cigdem hanım sorunu 1 günde çözdü. çok teşekkürler

 • 06 Eylül
  10:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE