Superonline İnternetimi Açmadı!

Fatih Ö. |

Superonline'a üye oldum ve 13 Ağustosta modemimi teslim ettiler. Bugün ayın 27'si ve hala açılmadı. Üye olurken müşteri hizmetleri maksimum 7 gün içinde açılır demişti arıyorum ve sürekli bahaneler üretiyorlar. Böyle bir firma görmedim ben hayatımda, ilgilenen yok, arıyorum ne zaman açılır diyorum bilmiyoruz diyorlar. Bilmiyorsanız niye müşteri hizmetleri diye isim veriyorsunuz. Müşteriye hizmet diye bir şey yok. Bugünde açılmazsa kapattıracağım zaten.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Ö.
  29 Ağustos
  13:34

  bugün ayın 29 ve hala açılmadı benim internetim, aboneliğimi iptalettirmek için aradım onu bile beceremiyor müşteri hizmetleri, bana verilen cevap aktivasyon sürecinde olduğundan iptal edilemiyormuş, aktif hale gelince iptal edilecekmiş, ben zaten aktif hale gelmedi diye iptal talep ettim, Bugün ttnete başvurdum iptal edin kardeşim benim abonelik talebimi

 • 29 Ağustos
  07:32

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE