Superonline İnternetime Bağlanamıyorum...

Neşe B. |

Ben iki yıldır Superonline kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum. Ben bu interneti satın alırken oturduğum binada alt yapı olmadığı söylenmedi, hatta üstüne üstlük allanıp pullandı. Arkadaşlar modemi getirdi bıraktı fakat kurmaya bile gelmediler ben kurdum. İnterneti kullanamıyorum arayıp söylediğimde ise arıza kaydı yapıldı takip edeceğiz deyip telefonlar kapatıldı.

Yalnız yıllardır kimsenin takipte olduğu yok yıllardır ben arıyorum onlar oyalıyor bir de ekstra ücret alıyorlar. Ben verim alamadığım internete her ay yüz lira para ödüyorum. Kapattırmayı düşünsem bana başta allayıp pulladıkları internetleri yüzünden imzalattıkları sözleşme nedeniyle ekstra ücrete tabi tutuyorlar. Ben artık bu interneti kullanmak istemiyorum kapatmak istiyorum ama hiçbir ücret ödemekte istemiyorum! Kurum başlı başına insanları yanıltıyor! Yardım edin lütfen.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  08:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.07.2016 22:44’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 15 Temmuz
  09:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE