Superonline İnternetimde Devamlı Kopma Var!

Mustafa E. |

İnternetimi yaklaşık bir yıl önce bağlattım bağlattığım günden bu yana sorun yaşıyorum. Ya takılıyor ya kopma oluyor. Son bir haftadır evde olmam nedeni ile yoğun şekilde internet ihtiyacım olduğundan merkez arayarak durumu bildirdim. İlk iki aramamda da kendilerine bu sorunun anlık olmadığını tekrar ettiğini ve merkezden yaptıkları düzeltme ile kısa süreli bir düzelme olduğunu ve çok kısa süre içinde kopmaların tekrar başladığını bildirdim. Her seferinde aynı yanıt "ek bir şey yapamıyoruz sorun halloldu". 3-5 saat sonra tekrar ediyor sorun. Her gün aramak zorunda mıyım? Bu mudur yani hizmetiniz? Çözüm bulamıyoruz diye itiraf ettiğinize göre iptal bedeli istemeden beni kurtarın ya da çözün sorunu.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  16:12

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE