Superonline İnternetim Yok İlgilenen Yok!

Ünal A. |

10Temmuz'da bıraktığım arıza kaydından beri evime internet verilmiyor ve elektrikçi çağırmam söyleniyor. Halletmek için elektrikçi çağırdım telefonla ilgili bi sıkıntı olmadığını söyledi tekrar aradım ama hiçbir girişimde bulunmuyorlar ve sucu bina tesisatına veya bana atmaya çalışıyorlar, bayram tatilinde internetsiz geçirecem bunlar yüzünden! TTNET'ti 4 yıl kuşandım buna benzer bir olay yüzünden ayrıldım başvuru sürecimde müşteri hizmetlerinin anlaştığı kadarıyla her türlü sorunları kendileri halledeceklerini bildirdiler ama ilgilenen yok!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünal A.
  14 Aralık
  11:42

  Superonline tövbe hep aynı hep aynı bir kurtulsam bıdaha süper onlineye bulaşmam zaten kimseye de tavsiye etmiyorum herkesi uyardım sakın ttnet'i bırakmayın diye.

 • 22 Temmuz
  09:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.07.2015 09:22:06 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Ünal A.
  21 Temmuz
  19:30

  Hatta kendilerinden kaynaklı olduğundan iptal edilmesini istedim indirimli bir pakete 24 ay taahhüt verdiğimden indirimli kullandığımın parasını ödedikten sonra anaca iptal gerçekleştirebileceğimi söylediler bununda 242 TL olduğunu belirtiler hem hatalarını kabul etmiyorlar hem de benim bayram iznimi internetsiz geçirdiğimi söylüyorum ama kimsenin umurumda değil.
  1.) Kullanmadığım internetin faturasını ödemek istemiyorum.
  2.) İç tesisat ta bozuk olduğunu iddaa ettikleri için elektirikçi çağırdım 2 sefer servis parası ödedim 2x50=100 TL iadesini talep ediyorum bu konu ile bana yardımcı olunmasını istiyorum.

 • Ünal A.
  21 Temmuz
  19:26

  Dedikleri gibi yapıp elektirikçi çağırdım kontrolleri sağladı ve gene bir sıkıntı olmadığını söyledi farklı bir modemle denediğimizde internette bir sıkıntı olmadığını ve modemin bozulduğunu söyledi durduk yere modem nasıl bozuldu oda ayrı bi şey daha alalı 3 4 ay oldu. Müşteri temsilcisini tekrar aradım dakikalarca telefonda görüştüm hep haklı olduğumu söylüyorlar ama kimse modemin bozuk olacağını söylemiyor Müşteri temsilcileri bu konuda çok pasif ve hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar ve hiçbir şey bilmiyorlar.

 • Ünal A.
  21 Temmuz
  19:18

  09.07.2015 Tarihinde kesilmiş olan internetime 21.07.2015 tarihinde kavuştuştum.
  Müşteri hizmetlerini aradığımda bana defalarca iç tesisat hattında problem olabileceğini söylediler ve bende kendilerine telefonun çalıştığını defalarca söylemem rağmen bana elektirikçi çağırıp iç tesisat hattını kontrol ettirmemi söylediler bende dedikleri gibi yaptım 50 TL servis ücreti ödedim ama iç tesisat'ta bir sıkıntı olmadığını söyledi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana tekrar bir arza kaydı bırakmamı söylediler ve acil olduğunu ilettim bana geri dönüş yapıldığında tekrardan iç tesisat hattından kaynaklı olduğunu söylediler ve elektirikçi çağırıp kontrol ettirmemi söylediler.

 • Ünal A.
  20 Temmuz
  16:26

  10Temmuz'da bıraktığım arıza kaydından beri evime internet verilmiyor ve elektrikçi çağırmam söyleniyor. Halletmek için elektrikçi çağırdım telefonla ilgili bi sıkıntı olmadığını söyledi tekrar Aradım ama hiçbir girişimde bulunmuyorlar ve sucu bina tesisatına veya bana atmaya çalışıyorlar bayram tatilinde internetsiz geçirecem bunlar Yüzünden TTNET'ti 4 yıl kuşandım buna benzer bi olay Yüzünden ayrıldım başvuru sürecimde müşteri hizmetlerinin anlaştığı kadarıyla her türlü sorunları kendileri halletceklerini bildirdiler ama ilgilenen yok müşteri hizmetlerinin müşteriye daha iyi hizmet vermek için ses kaydı yapıyorlar bende ses kaydı almıştım konuşmaları. Bu konuda yardım istiyorum izin mağduru

 • 16 Temmuz
  11:37

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE