Superonline İnternet'im Yok, İlgilenen de Yok!

Adnan Y. |

1063218 no'lu MetroNet abonesiyim. Superonline MetroNet'i satın alıp bünyesine kattı ama MetroNet aboneleriyle ilgilenen yok. Telefonu açan da yok. Bir şirket başka bir şirketi satın aldığında o şirketin müşterilerini ve o şirketin taahhütlerini de satın alır. Superonline'dan MetroNet'in taahhütlerini yerine getirmesini bekliyorum. 2 gündür İnternet'im yok çözüm istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adnan Y.
  15 Mayıs
  19:53

  Superonline yetkili servisi az önce apartmanın önünde çalışma yapıyordu. Yetkiliyle görüşüp üç gündür internetimin olmadığını söyledim. Bizde arıza kaydınız yok bakamam dedi. Üç gündür arıza kaydı bildiriyorum ama servisin hala haberi yok. Yıl 2014 müşteri hizmetleri üç gün oldu hala servise durumu bildiremiyor. ÇÖZÜM İSTİYORUM, NEREDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI???

 • Adnan Y.
  15 Mayıs
  15:12

  Hala hiçbir şey yapılmadı. YÜKSEK!!! teknolojisi ve GELİŞMİŞ!!! altyapısıyla Superonline bir eve internet veremiyor 3 gündür. Fatura zamanı gelince faturam sorunsuzca adresime gönderilir eminim.

 • 14 Mayıs
  14:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE