20 Ekim 2016

Superonline İnternetim Yok!

Superonline'dan yeni bağlatmış olduğum internet kesiliyor her gün 7 gün oldu bağlandı toplasam 5 saat kullanabildim interneti. Müşteri hizmetleri her defasında "ilgileniyoruz arıza kaydı oluşturduk gelip bakacaklar" diyor, biraz kullanabilseydik bari ilk günlerden bu sıkıntı ile karşılaşmamız canımızı sıktı doğrusu. İşin gerçeği işin aslını da biliyoruz, Türk Telekom' un alt yapısını kullanıyor. Superonline'a güveniyorum lütfen arızanın giderilmesinde yardımcı olsunlar bir an evvel.

Erol 143 Okunma

Cevaplar

 • Erol30 Ekim 2016

  Yeter Artık 25 Gün Oldu Bağladığınız internet Gelmedi İptal da Etmiyorlar internetide Vermiyorlar. Keşke Vodafone Bağlataydım Bileydim Bileydim ah Bileydim.

 • Superonline Temsilcisi27 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.10.2016 17:45’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Erol24 Ekim 2016

  Keyfim için çektiğim Superonline internet yüzünden daha çok strese girdim. İptal etmek istiyorum yav arkadaş kullanamadığım internet hani vermediğiniz internet hani yeni 14 günlük internet 2-3 saat kullandığım internetin nesinden taahhüt cezası kesiyorsunuz. İptal etmek istiyorum 14 günde verdiğiniz 3 saatlik internetin parasını veririm ne kadar 3 lira mı? Artık yeter Lütfen Ya İnterneti verin ya da iptal edin gitsin kurtulayım.

 • Erol20 Ekim 2016

  Bakın şimdi sabah açtım modemi internet 3 dk sonra geldi 5 dk sonra gitti demek ki düzelebilir bir sorun. Bu gün son gün düzelmezse iptal ettireceğim.

 • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön