27 Ağustos 2016

Superonline İnternetim Yapılmıyor!

Turkcell Superonline internetim var ve 24.08.2016 çarşamba günü internetin arızalandı. Ve o gün müşteri hizmetlerini aramama rağmen bugüne kadar en az 20 defa aradım ama her gün en kısa zamanda yapılacaktır söylenmesine ve cep telefonuma mesaj göndermelerini rağmen hala internetime ne bir arıza ekibi ne de bir çözüm üretecek çözüm buldular. Her gün mesaj gönderiliyorlar ve her gün günde 4-5 defa arıyorum ama arıza kaydının üzerinden 4G un geçti ne internetim yapıldı ne de kontrol için ekip gönderdiler. Her aradığımda arızanız için ekip gelecek diyorlar ama hiç gelmedi, aradığımda aynı şeyler söyleniyor ve internet sorunum çözülmedi. Bu kadar işi ağırdan alan hiçbir çözüm üretmeyen Superonline yazıklar olsun. En kısa zamanda sırf bu sebepten dolayı internet bağlantısı iptal etmek istiyorum. Bir daha da Superonline'dan internet bağlatmayacağım, internet erişim sorunum bugün çizilmez ise.

Mehmet 54 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet13 Eylül 2016

  İnternet hizmeti anlamıyorum 24 ağustos 2016 dan itibaren. İnternetim yapılmadı.

 • Mehmet06 Eylül 2016

  Hala internetim yok hala sadece gorusuluyor fakat internetim cozumlenmedi hala internetim yok.

 • Superonline Temsilcisi06 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.08.2016 17:19’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Mehmet04 Eylül 2016

  Hala teknik servisiniz gelmedi

 • Mehmet31 Ağustos 2016

  Sizi Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumuna da şikayet edeceğim.

 • Mehmet31 Ağustos 2016

  Hala hiçbir şey yapılmadı hala internetim bozuk. Hiç kimse ne geldi ne ilgilenildi. Superonline müşteri memnuniyeti 10 üzerinden sıfır. Bundan dolayı Turkcell Superonline in kimse satın almasin abone olmasın. Abone olur ken iyi ama herhangi bir sorun yaşarsınız hiçbir şekilde sizinle ilgilenilmiyor ve sorununuz çözülmüyor.

 • Mehmet27 Ağustos 2016

  [email protected] adresinize e-posta gönderdim zaten ve müşteri hizmetlerini defalarca aradım zaten. Sadece yapılacak, edilecek en kısa zamanda diyorsunuz ama hiç yapılmadı en kısa zaman denildi ama üzerinden 4 gün geçti en kısa zaman hala geçmedi. Sadece oyaliyorsunuz bugün yapıldı yapıldı yapılmazsa ne sizi ararim ne de mesaj yollacagim. Önümüzdeki haftanın pazartesi günü tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım hiç kusura bakmayın tüm sözleşmem ile beraber. İnternetimi iptal edeceğim.

 • Superonline Temsilcisi27 Ağustos 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön