18 Mart 2016

Superonline İnternetim Stabil Çalışmıyor.

Yaklaşık 9 aydır Superonline fiber müşterisiyim, ilk 6 ay mükemmel işleyen internet bağlantımda son aylarda ani yavaşlamalar, zaman aşımına uğrama gibi problemler yaşıyorum. Hız testi yapıyorum test bazen 2 saniye içerisinde bazen 40 saniye sonra başlıyor, fakat hız normal. Problemim sayfaların bazen aşırı yavaş açılması veya açılmadan zaman aşımına uğraması. Problem kablolu bağlantı için de geçerli yani wifi ile alakası yok, aynı problemleri binadaki komşularım da yaşamakta.

Müşteri hizmetlerini arama zahmetine girmedim çünkü biliyorum ki "hangi lambalar yanıyor, şimdi o kabloyu takip edin" aşamasından ileriye gidemeyeceğim. İnternette araştırdığım kadarıyla pek çok kişi benzer problemleri yaşıyor ve çoğu için çözüm üretilmemiş, o yüzden problemimi buradan dile getirmeye karar verdim. Umarım bir çözüm üretilir.

Hakan 117 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 24 Ocak 2017

  Uzun süredir internetimle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamadım, biraz uğraştırmış da olsalar problemsiz olarak hizmet alıyor olmak güzel.

 • Hakan 07 Nisan 2016

  Hala aynı problemleri yaşamaya devam etmekteyim ve gelen görevliye belirttiğim gibi problemin modem kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Koblosuzda internet sorunsuzken kablolunun problem çıkarması veya kabloyla rahat bağlanırken kablosuzun problemli çalışmasının apartman girişindeki veri kaybıyla ilgili olması bana mantıklı ve gerçekçi gelmiyor.

 • Superonline Temsilcisi05 Nisan 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.04.2016 09:03tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Hakan 25 Mart 2016

  Problemimle ilgilenildi, sanırım ip değişikliği yapılmış. 2 gündür sıkıntı yaşamıyordum fakat bugün yine problem çıkmaya başladı. Bu seferki biraz daha farklı bazı internet sitelerinde sıkıntı yokken bazılarına hiç girilmiyor.

 • Superonline Temsilcisi18 Mart 2016

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön