Superonline İnternetim Stabil Çalışmıyor.

Hakan B. |

Yaklaşık 9 aydır Superonline fiber müşterisiyim, ilk 6 ay mükemmel işleyen internet bağlantımda son aylarda ani yavaşlamalar, zaman aşımına uğrama gibi problemler yaşıyorum. Hız testi yapıyorum test bazen 2 saniye içerisinde bazen 40 saniye sonra başlıyor, fakat hız normal. Problemim sayfaların bazen aşırı yavaş açılması veya açılmadan zaman aşımına uğraması. Problem kablolu bağlantı için de geçerli yani wifi ile alakası yok, aynı problemleri binadaki komşularım da yaşamakta.

Müşteri hizmetlerini arama zahmetine girmedim çünkü biliyorum ki "hangi lambalar yanıyor, şimdi o kabloyu takip edin" aşamasından ileriye gidemeyeceğim. İnternette araştırdığım kadarıyla pek çok kişi benzer problemleri yaşıyor ve çoğu için çözüm üretilmemiş, o yüzden problemimi buradan dile getirmeye karar verdim. Umarım bir çözüm üretilir.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan B.
  24 Ocak
  00:48

  Uzun süredir internetimle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamadım, biraz uğraştırmış da olsalar problemsiz olarak hizmet alıyor olmak güzel.

 • Hakan B.
  07 Nisan
  22:53

  Hala aynı problemleri yaşamaya devam etmekteyim ve gelen görevliye belirttiğim gibi problemin modem kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Koblosuzda internet sorunsuzken kablolunun problem çıkarması veya kabloyla rahat bağlanırken kablosuzun problemli çalışmasının apartman girişindeki veri kaybıyla ilgili olması bana mantıklı ve gerçekçi gelmiyor.

 • 05 Nisan
  09:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.04.2016 09:03tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Hakan B.
  25 Mart
  17:48

  Problemimle ilgilenildi, sanırım ip değişikliği yapılmış. 2 gündür sıkıntı yaşamıyordum fakat bugün yine problem çıkmaya başladı. Bu seferki biraz daha farklı bazı internet sitelerinde sıkıntı yokken bazılarına hiç girilmiyor.

 • 18 Mart
  16:12

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE