Superonline İnternetim Kesik.

Ahmet G. |

Öncelikle söylemem gerekir ki öyle bol reklam ile bu işler olmuyor. 2 gündür internetim kesik firma ile kurduğum iletişimde bana bölgesel bir arıza olduğunu, sorunun en kısa sürede çözüleceğini söylüyorlar. Fakat oturduğum sitede T*** ve Superonline kullanıcılarında böyle bir problem olmadığını öğrendim. Firmaya bunu söylediğimde bana T*** arıza numarasını verdiler. Madem müşterinizin arızasını bile başka bir firmanın arıza hattına yönlendireceksiniz bu işi bırakın. Şimdi bir de ay sonunda kullanmadığım günleri de bana fatura edersiniz. Nasıl olsa sizin için müşteri mağdur edilmek için var.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  10:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.04.2016 tarihinde görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 22 Nisan
  09:03

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE