Superonline İnternetim Kaç Aydan Beri Gelmedi.

Cem Utku Y. |

Evimi taşıdıktan sonra Turkcell Superonline'ı aradım ve hattımın taşınmasını ve yalın ADSL'e geçirilmesini istedim. Operatör B. hanım tamam diyerek gerekli kaydı oluşturdu. Daha sonra uzun süre beklemem rağmen eve internet gelmedi. Tekrar müşteri hizmetlerine dönüş yaptığımda taşımadan önceki borcumdan dolayı açılmadığını belirttiler. Ben de bunu bilmediğimden gereksiz yere beklemiş oldum ve bu duruma kızarak üyeliğimin iptalini istedim. Borç bilgisinin bana taşıma isteğim sırasında verilmesi gerekirken bu bilgi verilmediğinden mağduriyet yaşadım. Bilgilerinize....

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  15:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.01.2016 15:07te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Ocak
  10:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE