Superonline İnternetim Bir Aydır Bağlanmadı!

Leyla B. |

19.09.2016 tarihinde hattımı Turkcell'e taşıma ve dört dörtlük paket başvurusunda bulundum. 23.09.2016'da hattım taşındı. Superonline başvurumda 26.09.2016 tarihinde alındı. 30.09.2016 da Türk Telekom tarafından internet altyapı aktivasyonu yapıldı. Ardından " 'en geç' 48 saat içinde aranacağıma dair mesaj geldi. Üzerinden 9 gün (5 iş günü) geçmesine rağmen aranmadım. Başvurum üzerinden yaklaşık 1 aylık bir süre geçti fakat işlem gerçekleştirilmedi. Superonline'a 2 kez şikayet dilekçesi yazdım geri dönülmedi, başvurduğum şubeye defalarca gitmeme ve telefon etmeme rağmen geçiştirildim. En kısa sürede internetimin bağlanmasını istiyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Leyla B.
  02 Kasım
  19:37

  2 ay oldu Superonline a sürekli şikayette bulunmak zorunda kalıyorum fakat halen bir çözüm sunulmadı. En kısa süre içerisinde internet hizmetinin sorunsuz bir şekilde bana ulaştırılmasını talep ediyorum. Nerede kaldı müşteri memnuniyeti. Üstelik aynı sorunu çevremdeki bir çok kişi de yaşamak zorunda kaldı. Turkcell in kalitesini (!) Seçtik fakat 2 aydır ortada internet yok. Üniversite öğrencisiyim ve vizelerim yaklaştı fakat ben halen daha evimde internetten yararlanabilmis değilim!

 • Leyla B.
  13 Ekim
  02:05

  Arandığımda acamadım. Sonrasında geri aradığımda gün içinde dönüleceği söylendi fakat tekrar aranmadım. Öğlen 3 4 gibi aranırsam müsait olurum.

 • 12 Ekim
  12:22

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 12 Ekim
  10:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE