Superonline İnternetim Arızalı.

Çağla Ç. |

1.5 senelik Superonline'dan sadece 2 ay verimli internet aldım bu zamana kadar. Geçen seneki evimde kabloların apartmandan eve kadar değiştirilmesi gerektiğini söyleyen Superonline, değiştirdikten sonra problem tekrar düzelmeyince başka bahaneler bulmaya başladı ve sorunum o evde kaldığım süreler içinde asla çözülmedi.

Boşuna masrafa neden olundu tarafınızdan. Taşındım bu evde de aynı sorun olmaya başladı evinizin iç kablolarından dendi. Evimin iç kablolarını değiştirdim sorun yine çözülmedi. Geçen hafta arıza kaydı açtırdım. Kopmalar yüzünden TTNET gelip ankastrede ki kablomu kesmiş kafasına göre kağıt bırakmış. Şimdi bunu buraya yazdım ki insanlar nasıl bir şirket olduğunuzu görsün.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  11:10

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE