Superonline Interneti Kullanamıyorum.

Jale O. |

Ben internet aldım sizden Digiturk işbirliği ile. Ancak aldıktan sonra Eskişehirde oturan anneme gidiyorum. O evde hızlı bir şekilde kullanıyorum ama ben İstanbul'daki evime döndüğümde o hız yok. Kısa bir süre önce de ben internetten portaldan bir dizi seçiyorum ancak sürekli bana Yükleniyor bilgisi geliyor. Kardeşimde bugün Eskişehir'e yolcu ettim o da bana internet sürekli kopuyor dediğinde artık şikayet etmeye karar verdim. Bu sorun geçen sene Haziran'dan beri devam ediyor. Lütfen bana çare bulabilir misiniz?

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  18:45

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.08.2015 18:45 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 25 Ağustos
  13:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE