Superonline İnterneti Bağlayın Artık!

Talha A. |

Digiturk ile birlikte Superonline 3 Haziran'da başvurduk. 4 Haziran cumartesi günü Digiturk ekibi eve geldi. Onların söylediği şey otomatik haber gittiğiydi. Aynı gün Turkcell'den telefona müşteri numarası ve şifre ile ilgili bilgi geldi. 8 Haziran çarşamba günü t********* ekibi geldi. Elektronik adreste hata olduğunu ve yeniden başvurmamız gerektiğini söylediler. 9 Haziran Perşembe günü Digiturk'e gittik. Oradaki müşteri temsilcisi adresimizin doğru olduğunu ama yinede güncelleyip mail attığını söyledi. Ben de pazar günü Turkcell Superonline müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden bir görüşme yaptım. Müşteri temsilcisinin söylediği şey cuma günü yeni talebimizin alındığıydı. Kaç gündür bekliyoruz bir internet bağlatamadık. Yarın söyleyin t************* ekibi gelsin bağlasınlar artık. Sözleşme falan da imzalamadık. Superonline ekibi gelince sözleşme imzalayacaksınız dendi.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  18:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.06.2016 11:01’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 15 Haziran
  09:27

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE