Superonline İnternete Erişim Sağlanamıyor.

Mustafa G. |

3 yıldır Superonline abonesiyim. Haziran 2015 tarihinde 24 ay taahhütle fiber internet ve Turkcell TV aboneliğimi yeniledim. Ağustos ayından itibaren internet bağlantım gün içerisinde 20-25 defa kesintiye uğramaktadır. İnternet ve TV hizmeti alamıyorum. Konuyu her gün 4 defa müşteri hizmetlerine bildirdiğim halde sorununuz uzaktan çözülecektir, denilmekte ancak hiçbir çözüm üretilememektedir. Müşteri temsilcileri aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz diye bilgi vermektedir. 24 ay taahhüdüm olduğu için herhangi bir ücret ödemeden tarafıma verilen hizmetin iptal edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Her ay hizmet almadan ücret ödemek istemiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  12:51

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE