Superonline İnternet'e Bağlanamıyorum.

Raşit Erol İ. |

Uzun zamandan beri Superonline abonesiyim son 3-5 gündür evimde bulunan Superonline İpad, iPhone ve Notebook tan bazı sitelere girişim yapamıyor ve Apple Store ye giriş yapamıyorum. Sunucu bulunamadı hatası alıyorum.

Müşteri hizmetlerini aradığımda kullanmış olduğum Modemden kaynaklandığını ve 'sizde masa üstü bilgisayarınızı kullanın' yanıtını aldım. İş yerine geldiğimde aynı sitelere girebildiğimi gördüm ve tekrar müşteri hizmetlerinden bilgi almak için aradığımda bu konuyu nasıl çözebileceklerini veya kime şikayet etmem gerektiğini sorduğumda ise 'Sikayevar.com' a yaz cevabını aldım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Raşit Erol İ.
  15 Mart
  22:51

  Bugün akşam saatlerinde superonline den aradılar sorunun devam edip etmediğini sordular. Apple sayfasına giriliyor idi tamam dedim ancak daha sonra denediğimde uygulama indrilemediğini gördüm tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda sorunun devam ettiğini söylediler anlaşılacak gibi değil

 • 13 Mart
  21:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE