Superonline İnternete 23 Gündür Bağlanamıyorum!

Fatma A. |

2 ay önce bağlattığım internet birden bire gitti ve hala sorunum çözülemiyor. Portların yanlış bağladıklarını söylüyorlar, her gün arıyorlar sorununuz devam ediyor diye. Fakat çözüme ulaştırmıyorlar. Kullanamadığım sürenin tamamını değil sadece arıza kaydının açık olduğu zamanları faturadan kesiyorlar. Bu sorunu çözmek bu kadar zor olabilir mi şikayetçiyim!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma A.
  19 Ocak
  17:37

  Dun Superonline dan bir yetkili gelip hem modem hem de ic hat kontrolu yapti. Sorunun Türk Telekom da olduğunu santralden modeme sinyal gelmedigini söyledi. Sorun cozumu için turktelekomla birlikte calismalari gerektiğini ve turktelekoma çağrı actigini 24 saat içinde geri doneceklerini söyledi. Fakat Türk Telekom ekibiyle irtibat kurup 1 aydır suren sorun çözümü için gelemediler. Hala sorunum devam ediyor. nasıl olur da Superonline 1 aydır bir şekilde hem turktelekoma yaptirim saglayip hem kendi elemanlarini ayarlayip bu sorunu cozemez!

 • Fatma A.
  15 Ocak
  15:03

  25 gündür internete bağlanamama sorunumu çözemeyen superonlinenin sorun çözümü için yönlendirdiği bayi söylediği saatte gelmedi ve arandığım numarayı aradığımda telesekreter en kısa zamanda bayi tarafından geri dönüş yapacağını söylemesine rağmen 24 saattir geri dönüa yapmadılar. Ve sorunla ilgilenen Superonline yetkilileri de sorunda bir değişiklik olmamış bayi geldi mi gelmedi mi diye arayıp sormadı. Bu ne ilgisizlik bi sorun 25 gündür nasıl çözülemez!

 • Fatma A.
  13 Ocak
  08:48

  Şikayetim üzerine arandım ve bilgi verildi, bayilikten aranacağım söylendi. Bayi aradı tüm sistemi kontrol etmek için randevu talep etti, fakat belirlenen saatte gelmedi. Arandığım numarayı defalarca aradım telesekreter en kısa sürede aranacağımı söylediği halde 2 gün geçmesine rağmen aranmadım. 25 günü geçen bir sorunu hala çözüme ulaştırılmaması nasıl mümkün oluyor anlamıyorum.

 • 11 Ocak
  09:59

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE