Superonline İnternet Yok Çözüm De Yok!

Coşkun M. |

İnternetim 10 gündür yok. Gerekli müşteri hizmetlerini 10 defa aramama karşın aynı şeyleri tekrarlayıp durdular. Sorununuz çözüm aşamasında diye. Ne sorunmuş 10 gündür çözüm aşamasında yapamadılar. Sözleşmeyi fesih etmek istiyorum dedim bu sebeblerden 300 TL gibi bir ücret talep ettiler. Superonline'den şikayetçiyim beni mağdur ettiler. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  13:38

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.02.2016 14:38’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Coşkun M.
  24 Şubat
  19:46

  İşimiz durdu sayelerinde. Bana çok büyük maddi zararlari oldu firmanın.
  Sorun hala devam ediyor.
  Sozlesmemi karsilikli herangi bir ücret vermeden fesih etmek istiyorum. lütfen ilgilenin

 • Coşkun M.
  23 Şubat
  15:48

  Bu magduriyeti nasıl duzelteceksiniz merak ediyorum. Ben isimi internet üzerinden yapıyorum. Yapamayacaksiniz karsilikli olarak fesh edelim ona da izin vermiyorsunuz.
  Yaziklar olsun.

 • 23 Şubat
  14:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE