Superonline İnternet Yok!

Beytullah B. |

Superonline'dan internet bağlattım 15 gündür internetim açılacak başvuruyu yaparken ahkam kesiyorlar 2-3 güne bağlanır kullanmaya başlarsınız dediler ama ne hikmetse bırakın 2-3 günü 10-15 gündür internetim açılacak mağdur ettiniz bizi. Müşteri hizmetlerini aradığımızda da arıza kaydınızı aldık acil arkadaşları yönlendireceğiz diyorlar fakat hiçbir gelişme yok bir de bağlanmamız en az 20 dk mağduriyetimizi giderin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  08:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimize 20.10.2016 17:47’de konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Beytullah B.
  18 Ekim
  11:25

  Sayın Turkcell Superonline sizi alkışlıyorum 15 gün geçmesine rağmen internetim hala bağlanmadı, nasıl bir işleyişiniz var onu anlayamadım... Aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum diyorum onu da yapamıyorsunuz daha ne diyeyim ki helal olsun bizi mağdur ettiğiniz için, kaç gündür çare bulamadınız... Sözde kurumsalsınız yazacak çok şeyim söyleyecek çok sözüm varda ne diyeyim utanın utanın utanın... .

 • Beytullah B.
  15 Ekim
  14:28

  Çok güzel çalışıyorsunuz tebrik ediyorum bir gelipte internetimi aktif edemediniz helal olsun sizlere çalışma ekiplerinize teşekkürler beni internetsiz bıraktığınız için 20dk da müşteri hizmetlerine bağladığınız için...

 • 14 Ekim
  10:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE