Superonline İnternet Ve Telefon Sorunu!

Abdurrahim B. |

Yaklaşık 1 haftadır Superonline abonesiyim. Telefon ve internetimizi yeni taşıdık ancak gün boyu telefon ve internetimiz yok. Hattımızda sorun olduğunu ve elektrikçi çağırmamız gerektiğini söylediler, ancak sabah olan internet saat 10 gitti biz yinele elektrikçi çağırdık ve sorun olmadığını söyledi. Şimdi buradan Turkcell Superonline sesleniyorum gün içerisinde hattımı kullanılır düzeye getirin aksi takdirde aboneliğimi iptal ettireceğim!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdurrahim B.
  09 Nisan
  11:51

  27 Mart\'ta Superonline kurumsala geçiş yaptık. 10 günlük yeni bir aboneyiz toplam 4 gün boyunca interneti ve telefonu hiç kullanamadık. Buna tüm Türkiye\'nin elektriklerinin kesildiği gün Hariç onu söylemiyorum bile. Üç gün önce bize hatlarımızda problem olduğunu söylediler elektrikçi çağırın sizde problem peki dedik. Ikinci gün bu sefer portlarınızda problem var yanlış takılmış. Şuan başlarından atmak için her şeyi yapıyorlar. Şu saatler itibarıyla yasal olarak 48 saati geçmiş bulunmaktayız. 3 gündür dükkanımızda internet ve telefon yok. Şimdi bu firma ne hakla kendini savunacak ya da mağduriyetimi giderecek.

  Gelişmeleri buradan sizlerle paylaşacağım.

 • Abdurrahim B.
  07 Nisan
  17:42

  Dün itibarıyla eve Çekili olan hatta sorun olduğunu söylediniz bugün ise port un hatalı olduğunu söylemektesiniz. Sadece yazıklar olsun. Hala internet ve telefonumuz yok. Superonline geçtiğim için çok pişmanım hiçbir şekilde memnun Değilim. Yasal süre 48 saat dolunca hattımı iptal ettireceğim. Çok kalitesiz bir firma kesinlikle tavsiye edilmez

 • 07 Nisan
  11:26

  Sizi 07.04.2015 tarihinde 11:20’de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar.com sitesi üzerindeki bilgilerinizden müşteri bilgilerinize ulaşamadık, bilgilerinizi biliyorsanız müşteri numaranızı yoksa sisteme kayıtlı irtibat numaranızı iletebilir misiniz?

  Şikayetinizi bildirmek için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Nisan
  09:53

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE