Superonline İnternet ve Telefon Bağlantısı Yok!

Şule E. |

Yaklaşık 3 gündür iş yerinde ne internet ne de telefon bağlantımız var müşteri hizmetlerini her aramamızda kayıt oluşturulduğu geri dönüş yapılacağını söylüyorlar fakat herhangi bir gelişme yok adam yerine koyup bir arama yapılmadı ya da bir görevli bile gönderilmedi. Turkcell Superonline üyeliği için dökmediğiniz dil kalmadı ama bir sorun olduğunda tık yok. Artık bir şeyler yapın lütfen!

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  08:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.06.2016 12:28te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Haziran
  14:10

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE