Superonline İnternet ve Servis Hizmeti Alamadık...

Tc Belma H. |

29/09/2016 tarihinden bugüne (12/10/2016) Superonline internet hizmeti alamamaktayız. Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp zor ulaşıp (dakikalarca telefonda bekletiyorlar) 4 kez arka arkaya arıza bildirimi açtırmamıza rağmen arıza giderilmemiştir. Dış hattımız Türk Telekom tarafından kontrol edilmiş dış hatta problem olmadığı tarafımıza raporlanmıştır. Superonline yetkilileri zahmet edip evimize gelmeden dış hattınızda problem yoktur, iç hattınızı kontrol ettirin şeklinde kısa mesajlar göndermiştir.

İnternet satmak için kapımızda gezen yetkililere ne oldu da ortadan yok oldu anlayamadık. İnternet bağlarken evin içine kadar girip modemi bağlayan yetkililer, şimdi sorumluluk almadıkları gibi kullanmadığımız internet için tarafımıza fatura gönderiyorlar. Sizi tüketici haklarına şikayet edip sözleşmeden cayma bedelini ve faturaları ödemeyeceğiz. Tüketici Mahkemesi'ne kadar yolu var.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  14:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 12.10.2016 14:07’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 12 Ekim
  11:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE